Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz VD #11 üzenetére

    Te sem vagy programozó az biztos.

    Persze, olvassa el a használati útmutatót (amit megjegyzem már nagy részben nem adnak a telefonokhoz,hanem csak online pdf formátumban elérhető), de azért ne kenjünk mindent a userre.

    Ha én megírok egy programot szarul, mert tf. nem készítem fel a programom arra,hogy a user esetleg a neve helyére Pistike123-t/telefonszámát írja és ezért elszáll az egész akkor az is user error? Igen, lehetne annyi esze,hogy a neve helyére a nevét írja, de ez van. Én nekem mint programozónak a dolgom az,hogy megoldjam a programom ú.mond "hülye biztos"-ra. Dettó ha az ember tesztelő.Minden esetleges hibaforrást ki kell zárni..

    A srác a videó végén meg is mutatja a galaxy note edge-n ugyanazt a trükköt, ott nem megy neki. Nem a felelőtlen (néha agy nélküli) usereket akarom védeni, de azért elég fura,hogy ez az első olyan Note ahol ez a hiba fennáll.

    Akármennyire hihetetlen,de a userek nagy hányada bőven kimeríti az "informatikai analfabéta" fogalmát.Persze itt a fórumon mindenki értetlenkedik, ami érthető, de ne magatokból induljatok ki.

    Szerk. Note 10.1-t használtam sokáig.

    #33
    Jogos kérdés, erre én is kíváncsi leszek.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák