Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz koko52 #2179 üzenetére

    Miért bánta meg a 2600 helyett választott 8. genes procit? Tesztekben még az I5 8400 is megverte mindig, hát még a 8700. Jelen pillanatban az egyik legjobb vétel szerintem az I5 10400, főleg ha valaki nem szándékozik kizárólag napi 24 órán át 64 fős Battlefield5 multizni 240HZ - en. Az ára is jó, az ereje is, és hűvös mint egy sarkvidék. Mehet mellé egy 2060 super-2070 super, és FHD - ra kiváló, ami mint tudjuk az átlag felhasználókat jelenti, még csak méregdrága Z - s lap sem kell alá, elég egy jó kis MSI Mortar, amibe később rakható erősebb proci is, onnantól még a ramok is mehetnek közel 3000 mhz - en. Hozzáteszem, pár fps - sel többet csinál a 10400 2666 - os ramokkal mint a 8700 a 3000 - resekkel, de ezt már te tudod, vagyis azt tudod én honnan tudom :D Felfelé meg már minden csak pénztárca kérdése, határ a csillagos ég. Ugye te ügyfeleknek raksz össze gépeket, így gondolom nem probléma számodra, hogy finomhangold a Ryzen procikat, míg az Intelekkel azért ilyen gond nem nagyon szokott lenni, kivéve, ha alulméretezi valaki a hűtőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák