Új hozzászólás Aktív témák

  • syIex

    veterán

    Nagyon vártam a Keynote-ot és utolsó percig reménykedtem a 120 Hz-ben, de sajnos és lássuk be nem megélő módon inkább az 5G mellett tettek le voksot almáék.
    Minden évben váltok és ez most is így lesz, mert a dizájn végre az 5-ös szériára hasonlít ami szerintem a legszebb volt mindegyik közül.
    Töltő adapter egyáltalán nem érdekel, mert az az 5W meg sima USB-A ami helyett egy USB-C - Lightning kábelt adnak még talán több is árban, mint az a kettő együtt.
    Füles terén aki ilyen telefont vesz az sanszos, hogy már rendelkezik AirPods valamelyik szériájával tehát megint lényegtelen dolog. Nem emeltek arat ami szerintem korrekt döntés volt az meg, hogy a drága pénznemünk egy trágya nem ők tehetnek.
    Viszont két év után Max helyett sima Pro lesz, mert feleslegesen nagy méret volt számomra amihez két év és két széria kellett, hogy teljesen így gondoljam. :D
    A sebészeti acél valami brutálisan szép és meg jobban feldobja az eddig is nagyon szép rozsdamentes külsőt.
    Notchot személy szerint imádom és örülök, hogy meg tartották és nem lett össze nyomott igénytelenség vagy egy lyuk ami nem is nagyon szolgál semmire.
    Összességében az lett amire számolni lehetett viszont a 120 Hz is illő lett volna a Prok esetén legalább.
    Végszó számomra: Gyere péntek 14h. :C

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Új hozzászólás Aktív témák