Új hozzászólás Aktív témák

  • Carline

    őstag

    Lányom GTS 2 mini-t vett magának és ott a vibráció erősségét is lehet állítani az órán menüből. Jó lenne, ha firmware frissítéssel belekerülne egy ilyen funkció GTR 2e-be.

    Az GTR 2e alvásadatait a Zepp alkalmazás valami eszméletlen szarul értelmezi. Órákat vagyok fel hajnalonként szerinte... Ha meg felkeltem a nagy melegben egy pohár vízre akkor odáig számolta az alvást és hiába aludtam utána órákat nem számolta hozzá.
    A Verge Lite-hez megvettem anno a Notify for Amazfit & Zepp appot és abban teljesen jó ezzel az órával is az alváselemzés (Zeppben is). Pontosan mutatja a rövid ébrenlétet és az utána való alvást is.
    Szóval a Zepp-nek még van hova fejlődnie.
    A 2e GPS-t egy rövid walking workout erejéig kipróbáltam. Jó idő volt, épületek nem takartak de ettől függetlenül vagy 5-6x vesztette el a jelet, majd rövidebb-hosszabb idő után újra megtalálta.
    Nem tudom másnál is jelen vannak ezek a hibák? Még benne vagyok az elállási időben, ez elég gyenge az órától (31k-ért vettem alza akcióban).

    U.i. Ma volt egy fw frissítés (v1.4.2.02) nem tudom ez esetleg javít-e valamit...

    [ Szerkesztve ]

    ˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

Új hozzászólás Aktív témák