Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz kaldib #941 üzenetére

    Üdv neked is lénytárs! :D
    Mondjuk akkor kevésbé ütésálló ha a teteje meg az alja műanyag. :) Mert nekem általában a telefonok mindig a szélükre esnek. :D Persze én telefonhoz mindig veszek tokot, így nincs probléma ha leesik. Valaki mintha írta volna a topikban hogy neki nem fogta be a gps jelet, csak nehézkesen, azért is kérdeztem. Bár nem tudom a Note 2 mennyivel jobban veszi a gps jelet, de majd olvasgatom a hozzászólásokat itt amikor időm engedi és január vége felé meg úgyis eldöntöm mi legyen,mert jó lenne ezt az LG G2 minit lecserélni. :) Kamera minősége meg remélem nem lesz rosszabb, csak jobb mint ennek a G2 minimnek, mert ebbe csak 8 megapixeles a kamera és pl. sötétben elég rizsás képeket készít.
    Még esetleg arra a kérdésemre te vagy bárki tud válaszolni amit a #905-ben kérdeztem miszerint: "Úgy tudom a Note 2-ben csak szimpla ledes vaku van. Ezt jól tudom? A Note3-ban már önmaga szabályozza a led fényerejét ha este fotózom?"
    Mert ezt is úgy olvastam egyik hsz-ben hogy önmaga szabályozza a vaku erősségét a külső fényviszonyokhoz igazodva. Gondolom a Note 2 nem tud még ilyet, tehát a 3 ebben is jobb.

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák