Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    válasz Aryon87 #453 üzenetére

    Egyre jobban várom ezt a telefont fotós képességében. Másik vonalon elindultam Iphone 13-on, de most már értem amiket írtál rá és ennek ellenére lelettél hurrogva, pedig bizony igenis van bőven igazság benne. Olyan sok képet láttam, amikor valami bokor vagy erdős rész van, mintha 2 képet raktak volna egymásra, de picit elcsúsztak volna egymáson (sőt füves részeken is észreveszem). Zavarta is a szemem, főleg amikor látom, hogy a PM verzió is dettó ue. Elsőnek még betudtam annak, hogy a fotósnak remegett a keze stb, de bekell látnom valami nem okés.De teszt videókon (lsd. lentebb) meg tökre az jön le, hogy milyen f@szántos mobil :F Pedig már rendeltem a simára (Iphone 13) fóliát/tokot stb. Ha ez a Xiaomi 12 Pro sem hozza a számomra elvárható szintet, akkor bizony marad a HTC U11 és max videók alapján kicserélem az akksit benne magam.
    Szóval erősen keresem az utódját a mostaninak ami már ennél jobb képet készít.
    Szinte mindennap jön egy friss összehasonlító videó.

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák