Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Yutani #22 üzenetére

    Ezzel arra akarsz utalni, hogy aki tudja, mit nézzen, az AMD-t vesz? :D

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Yutani #37 üzenetére

    Akkor marhaságot mondasz, vagy túl piros a szemüveged.

    A jelenlegi piaci viszonyok mellett nincs DOA kártya, ha a 6600XT tényleg tud átlag 15%-ot verni a 3060-ra, akkor ugyanazt tudja bang/buck.

    Nézd csak meg, az NV mit ad 3050 néven mobil szegmensben.... ők se jobbak a Deákné vásznánál... ha ugyanazt kidobják desktopra is, akor pláne(4GB VRAM...)

    Én is nosztalgikus vagyok az első önálló fizetésből vett gépemben levő GF6800GS iránt, de az akkor még nem ennyibe volt(mint a mostani 6800, vagy pláne a 3080), inflációval korrigálva se...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Yutani #43 üzenetére

    Optika alapok: ahhoz, hogy ne lásd a piros szöveget, csak a zöldet, piros színű szemüveg kell... :D
    Én se örülök, nem tudom, honnan veszed ezt, de világvégét se kell belelátni... nem kell minden generációban váltani, ennyi az egész.
    Árazni meg a konkurencia aktuális kínálatához képest fognak, nem a saját prev.gen.-hez képest, különösen, hogy az most nem is kapható.
    A mostani piaci viszonyok mellett árversenyt ne várj, nem lesz. Majd akkor, ha már nem lehet bármit eladni, ami eljut a kisker raktárig...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • sb

    veterán

    válasz Yutani #147 üzenetére

    Szvsz még ez is érthetőbb (szarok bele, adják ide és kész) hozzáállás lenne mint "okosan" kicsemegézni 5 paramétert 45-ből és megmondani, hogy centre mennyi az extraprofituk és minek kellett volna beleférnie, mi "jár" nekünk... úgy gazdaságilag (költségek, esetleg globál cégre vetítve mert olyan is van, hogy X kicsi olcsóbban megy, Y-on meg többet húznak, cégen kívüli gazdasági faktorok) mint fizikailag (hány nm és hány tranyó fér bele hány Ft-ból, hogy áll a Moore törvény, mitől lett volna jobb +2 CU mint egy kis cache, stb...)

    Ennek egy bizonyos szinten van létjogosultsága és most is tuti igaz egy része, ti. simán csak lehúznak minket... de ezt részletesen, viszont csak töredék részben megszakérteni inkább vicces mint alaposnak tűnő dolog. Vagy akkor kicsit hosszabb listát kell írni szvsz.

Új hozzászólás Aktív témák