Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Nekem nagyon bejön ez a koncepció, mert a nagyobb kijelző hasznos dolog, ráadásul tényleg jól oldották meg ezt az Asus mérnökei. Mondjuk én a telefonba max HD-t raktam volna, akkor SOKKAL jobban bírná az aksi és az elévülés is kitolódna, mert tovább elég alá a vas (nem mintha a S600 gyenge lenne). Nekem volt egyszerre telóm és tabletem, igazából két külön eszközként feleslegesnek látom. De pl órákon jegyzetelni, meg utazás közben filmezni jó volt a nagyobb kijelző, ahogy nap közben netezéskor vagy akármi csináláskor is hasznos. De azért nem árt, ha ott a zsebedben a teló, este mész bulizni akkor a táblát nyílván nem fogod magaddal vinni, vagy ha olyan helyre mész ahova nem tudsz/nem akarsz táskát vinni. Az hogy soha nem kell szinkronizálni a kettőt mert mindig mindened megvan külön jó dolog. A pótaksi is meg van oldva a telónak, tehát valószínűleg nem nagyon fogsz lemerülni nap közben sem.

    Amúgy ott egy kicsit hibáznak az Asuséknál, hogy a telefon túl nagy. Szerintem a telónak max 4,3"-nak kéne lennie, hogy tényleg kompakt legyen, lévén úgy is ott a nagyobb kijelző ha kell. Ok, hogy van a a másik Lite, de ahhoz 7" kabát jár ami nem ugyan az...

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz Nigér #13 üzenetére

    De az nem független ár. Független árat függetlenhez hasonlítunk. A T-nél lévő padfone infinity is kb 50k-val olcsóbb mint a független (vagy legalábbis vígy volt amikor utoljára néztem). A német T-nél meg 250 euroért el lehet hozni előfizuval (20 eurós ami azért nem éppen luxus kategória)

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák