Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    válasz konczy3 #4165 üzenetére

    Én most 170 Eur-ért kapnám meg, kb. 1 hetes. És még pont szürke is, ez az egyetlen, ahol az előlap fekete. AZ OPX-et 270-ért vettem...

    Teljesítményben szerintem simán 1 kategória, szerintem a Snap801 erőben hozza a Kirin szintjét... Bár tudom hogy nem annyira releváns, de Antutuban is kb. ugyanannyit gurítanak. Grafikus teljesítményt nem próbáltam még, sosem értettem miért jó Asphalt8-at játszani max detailon egy 5" képernyőn :W Az utóbbi fél évben 1 játék volt a telefonomon, az a Sokoban, azzal is heti 1x játszok, ha nagyon nincs mit csinálnom, de akkor is inkább netezek... Szóval nekem ez lényegtelen.

    De az EMUI vajsimán fut, nincs akadás, minden azonnal történik, ez a lényeg. Mindkét telefonnak megvan az előnye. OPX kisebb (bár nem sokkal) és könnyebb. OPX fém+üveg, HON7 fém. Mindkettő nagyon igényes. Viszont OPX-el az a bajom hogy kerekített a kijelző, ezért nem lehet rá normális üveget venni, mert 10-ből 9 eláll és alámegy a gané :W
    Egyik nagy problémám volt a HON7-el hogy azt hittem az értesítsi led nem multicolor, de most kiderült hogy mégis az, és villog is szépen minden színben :C
    Kamerában ugyanúgy megvan a full manual mód, sőt ami óriási előny számomra, hogy manual módban is aktiválható a vaku, ami pl. sötétben élesítésnél nagyon jól jön. Ja és sötétben nem laggol mint az OPX. A képminőség meg vitán felül sokkal jobb.
    Persze az LCD kijelző nem AMOLED, és a max. fényerő is mintha gyengébb lenne a HON7-nél, értsd maxra tolva napsütésben az OPX kijelzője jobban látszik. De egyébként a színei gyönyörűek ennek is, persze nem annyira szaturáltak. Persze a feketék sosem lesznek feketék.
    Akkuidőben is jobb a HON7, legalábbis így 1 nap után auzt tapasztalom.
    Na meg az ujjlenyomatos kijelzőfeloldás is tutisan működik, OPX-en sokszor szívok a duplakoppal, mivel sokszor nem működik elsőre (bár lehet itt én csinálom rosszul a dolgot, nem tudom).
    Szeretem amikor egyértelműen tudok dönteni egyik vagy másik telefon mellett. Na most nem az van :(

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák