Új hozzászólás Aktív témák

  • slyowich

    csendes tag

    Jogos én Angliaban élek es itt majdnem hozzavagjak az emberekhez a csucskategorias keszulekeket gondolom ezert is fura nekem. Elfelejtettem h itthon minden 20%-al dragabb. Jelenleg 3 keszulekem van. Lg g pro 2 moto g ( nem hasznalom ) meg az X. Szimplan csalodott vagyok mert kihozhattam volna bmelyik keszuleket csak nem akartam megint reszletben fizetni ezert dontottem a X mellett. Elhiszem h Nektek tetszik gondolom a Nokia 001 utan nagy valtozast hozott. Nekem az Iphone 5s Sony Z2 Lg G pro 2 Samsung galaxy 5 utan sajnos elég foscsi. Akarmilyen launchert raktam eddig fel ezekre es miutan letoroltem semmi problemam nem volt. Mindig visszatalaltak a halozatra wifi utan is semmilyen segitseg nelkul. Nem rezegtek a fulemnel telefonalas kozben. A dupla kopprol mar ne is beszeljek. De sebaj aprilisban jon az Lg G5 maradok a nagyoknal nem kockaztatok meg egy kinai foscsit :D
    Jah még annyit azert dobalja a gyarto is hetente a foltozasokat mert annyira tokeletes a rendszer...amatőr banda...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák