Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    válasz oba #892 üzenetére

    Leírsz egy saját véleményt (nyilván...) és a következő pillanatban már mint igazságot szövöd tovább a mondanivalódban. 😃

    Nem, egyikünk sem tudhatja, hogy maradt-e raktáron kijelzőpanel, vagy pedig nekik megfelelt a régi is.
    Ettől a beszélgetésünktől függetlenül írtam le 2 hónappal ezelőtt, hogy nálam a nagyobb felbontású kijelző kizáró ok a vásárlásra.
    Valószínűleg érezték az OP-nál is, hogy nincs szükség belemenni a 2k-ba, ezért maradt.
    Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a 2k kijelzőt a Samsung aránytalanul drábban adta volna, lévén mégiscsak konkurencia, még ha ugyanat a kijelzőt is megkapnák, mint ami a saját csúcsmodellekben van, akkor hová lesz a különbség?

    A processzort fejleszteni kellett, az plusz pénz. Az akksit is, az is plusz pénz. A kamerát is (sokan sajnos fennakadtak az OIS hiányán, mert nem tudják, hogy ami van helyette, az sokkal jobb, mint az OIS, így ebben is csak a fikázás megy). A WiFi-t is, mobilnetet is piszkálták felfelé.

    És - talán - úgy gondolták, hogy nincs értelme felbontást növelni a kijelzőn.

    Amúgy teljesen egyetértek Veled, semmi, de semmi értelme nincs a 8 GB RAM-nak, de még a 6-nak se nagyon. 1 éve vettem szinte napra pontosan az első OP3-amat, azóta figyelem, 4 GB-nál soha nem volt több használatban.
    Akkor azt hittem, hogy majd a 7.0 megjelenésével fog változni. Nem változott.
    Abban viszont megint mellélősz, hogy ez, a 8 GB RAM lett volna a kijelzőfejlesztés helyett.

    Az S7 kameráját meg hagyjuk már... 😃
    Igaz, hogy sötétben is lehet vele fényképezni, ezt aláírom, ebben talán csak az S8 veri meg. De részletgazdagságban már az OP3is lemosta csúnyán. Szépen 100% nagyításban kell nézni a képeket.
    Mondom, a fiam idén februárban vásárolt S7-ese itt van az asztalomon, (várja sorsát), volt alkalmam tesztelni, hasonlítgatni párhuzamosan a két készüléket.

    Az OP5 kamerája még javított a részletgazdagságon. Tegnap órákon át hasonlítgattam a régi és az új OP-t. Mert én nem indulatból, csalódottságból sarazok, hanem próbálom tesztekkel, összehasonlításokkal megállapítani, milyen is lett az új OP5.

    Amiről nem esett szó, az a külső.
    Az anyaghasználat kiváló, de a hátoldalra nincs jobb szó, mint hogy szánalmas koppintás. Ráadásul a kamera az íves sarok miatt úgy néz ki, mintha ferde lenne. Pedig nem az.

Új hozzászólás Aktív témák