Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz janeszgol #34 üzenetére

    Felesleges ha így kérded.
    Samukkal állandó baj AA-val. Kijelző soha nem színhű, napon kevésbé olvasható. A 41 hihetetlen lassú. Rossz a súlyelosztása, fejnehéz, gombok kényelmetlenebbek. Ujjlenyomatolvasó 40-50%ban megy, akkor is lassan.
    Kamerák ég és föld, előlap és főkamera egyaránt - sebesség, fókusz, dinamika, hdr, mindenben!
    Jobbak az antennái a pixelnek(wifi, bt és a mobilhálozat is). Nálam az üzemidő is jobb (4,5 vs 6ó sot), ill bőven gyorsabban is tölt a pixel (mindkettőt a gyári adapterrel nézve). Hangminőség, zajszűrés, gyári programok; hónap után a sebesség hogy alakul (4a-ra rákérdeznek néha hogy mi ez ami ilyen gyors, a cégnél olcsóbb iphoneok és ilyen samuk vannak). A világ legrosszabb headsetjét adta a samu a 41 mellé, beleérte a 15 éve 500Ft-os kínai vackot is.
    Ha x forintot ér a 4a-m, akkor x/3-at ér az A41-em.
    És akkor a samuk átlagosegbízhazóságát (ami nem túl fényes) és frissítések érkezését az A szériában nem is nézzük.
    A UI a samun mintha ovisoknak készült volna, meg a gyári ikonok is. Meg a hátlap is...
    Nekem egykezes, sallangmentes, megbízható, minőségi, jó kamerájú telefonra van szükségem, ami gyors. Ezeket csak az egyik tudja.

    Teszem hozzá volt nejemnek saját A3, nekem egy hétig S6 (nem tudtam hozzászokni), nem vagyok elfogult a samuval. Simán az összes Redmi is amit próbáltam kevésbé zavaró (olcsósítások) mint pl a céges A41em.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák