Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz attila9988 #21 üzenetére

    Kicsit :) De sokban függ a fotóstól is :) Egy igazán jó fotós bármikor jobb képet csinál egy kartonból részegen összeragasztgatott lyukkamerával mint én a világ legjobb fotósszettjével :)

    DigitalRevTV-nek van erről egy jó sorozata, ahol profi fotósokat kínoznak 3 pálcikás játékgépekkel, érdekes videók :)

    MILC: Én roppant módon beginner júzer vagyok, nem tudok komolyabb fotós összehasonlítást prezentálni, de nekem véletlenül lett MILC-em, egy Sony a5000. (DSLR-t a kartam venni, de nem tudtam eldönteni milyet ... Aztán hirtelen kellett valami, és pont jó akcióban volt ...)

    Amivel megvett reggelire, az a méret. Az a5000 a 18-55-ös Zoomjával elfért a zsebemben.

    Később mikor oda jutottam, hogy fentebb kellene lépni, akkor lett a6000 vs Fuji X-10. Végül a Fuji nyert.
    A kialakítása és az üvegek minősége miatt. Sokkal jobban kézreállt, pillanatok alatt mindent tudok a vázról állítani amit akarok, és ezt szeretem. Élmény vele fényképezni.

    Jelenleg az a5000-est a párom használja, de most úgy tűnik, ő megkapja az én X-10-emet, én pedig beszerzem ezt :)

    A Sony-kat jobbnak mondják videóban, de a Fuji objektívek minőségét sok helyen dicsérik. Sajnos az árukon ez meg is látszik.

    Komolyabb összehasonlításért szerintem érdemes megkeresned a profikat a Fuji/Sony topikokban.

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák