Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    DJI részéről egyértelműen hiba történt a teszt példányok kiosztása során, mert nem hívták fel a figyelmüket a tesztelők 80%nak arra, hogy a Mavic-ben ugyan úgy focusálni kell a képet mintha egy iphone vagy bármilyen telefonnal fotóznák tehát rá kell tapizni a kijelzőre, a legtöbb ember aki soft képekre panaszkodik azok bizony outfocusos felvételek, egy két tesztelő rájött erre és feltöltött focusos és outfocusos felvételeket, focusban a képek gyakroltilag 1in1 P4. Sajnálatos hiba DJI részéről mert azért ez így első körben nem túl jó reklám.

    pl videó

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

  • DonDennis

    senior tag

    Szerintem is lesz szoftveres módosítás, minden esetre az jó hír, hogy a kamera és a cucc képest gyönyörű képek rögzítésére ilyen pici és hordozható méretben is, még a programon kell reszelni, de azért szólhattak volna a tesztelőknek mert akkor senki sem a néha nem éles képen rágódna hanem mindenki már a megjelenést várná, bár én azért egy már kiadott Karma vs Mavic tesztet megvárok mert azért kb hasonló árért a Karma ha csak kicsit rosszabb képet nyújt akkor azért egy dron+stabilizátor+go pro+ nem merül a mobilod az irányítással ...szerintem átlag embernek sokkal jobb üzlet mint egy pici drón aminek jobb a képe picit de másra nem tudod használni.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák