Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Predatorr #11 üzenetére

    Van, akinek nem a sakk, és.aknakereső jelenti a játékot. Vagy úgy gondoltad, hogy a kisgyereknek odaadod, hogy játsszon vele?

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Predatorr #11 üzenetére

    : D

    Rozsdás talicskával is el lehet hordani egy hegyet, de egy Caterpillar 797F-fel "picit" könnyebb - és a vérnyomásodnak is jobb.

    ---------------------------------------------------

    (#15) Zsébernardo:

    "Asus ROG Gladius optikai szenzoros egeremnek jobbak a paraméterei, és egy akcióban viszonylag olcsóbban jutottam hozzá."

    Az is wireless? BT van rajta? Hasonló méretű és formájú? Alma a körtével.

    "Nem emlitették a tesztben az egérpadokat, hogy miként reagálnak a szenzorok az eltérő egérpad felületeken."

    Írtam, hogy nem volt gond. Asztallapon, HP Omennel és kétféle mintázatú Razer Goliathus Controllal néztem amúgy.

    "Kicsit részletekbe menő méréseket láttunk, de a használat közben felmerülő hétköznapi kérdésekre nem kerestetek választ..."

    Mint például?

    "Munkára jó ez az egér vagy játszani is enged...?"

    Volt erről szó.

    "A konkluzióban nem volt konkrét válasz csak utalások a multi játékokra, ami akár tippnek vagy egy tapasztalból származó véleménynek számit inkább, amit nem támaszt alá konkrét tesztelés."

    Mi mást lehet egy perifériánál írni, mint tapasztalatból származó véleményt? Konkrétan webeztem, dolgoztam és lőttem vele ~1,5 héten keresztül, aztán leírtam, amit gondolok róla.

    Sokat segítene, ha kicsit tagolnád a mondandódat, mert a sok szöveg egybefolyik.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák