Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz totron #61 üzenetére

    Nem fekete vagy fehér a dolog. A jogszabály az, és az erősen szabálykövető személyiség profillal rendelkező embereknek is az szokott lenni általában.
    Aki szívesen segít a pihenőidejében (nagyon ritkán kell ilyenhez folyamodnom), az a munkahelyén is olyan kompetenciákat vonultat fel, ami kiemeli Őt a tömegből.
    Aki a munkahelyén sem tesz hozzá semmi pluszt, Őt meg sem keresem, sőt a többi kollégája sem.
    Számomra nem létezik ilyen kifejezés, hogy "jó dolgozó". Kiemelkedő kolléga van esetleg. Mindenkit velem egyenértékű embernek tekintek.

    Ja, és értelmezhetetlen számomra ez a rész:
    "erre is ugyanúgy áll, hogy ha mindig egymás szájában vagyunk, abból sok jó hosszú távon nem sül ki"
    Néhány hetente/havonta fordul elő 1-1 megkeresés. Ha újonc kerül a csapatba, akkor a könnyebb beilleszkedés miatt éreztetjük vele, hogy nyugodtan kereshet minket. Na olyankor előfordul, hogy ez kicsit jobban besűrűsödik, aztán szépen el is múlik.

    Természetesen tisztában vagyok vele, hogy a felfogásom miatt nem tudom teljes mértékben elfogadni ezt a modern, túlérzékeny berendezkedést, de talán idővel tudok fejlődni ebben is, és finomodok. :R

    #62 Silverboy: Megértem a problémádat. Nálunk ilyen esetben úgy kezdődik a beszélgetés, hogy udvariasan köszön, majd azonnal bocsánatot kér a zavarásért a kolléga.
    Btw. az ilyen pofátlan embereket nagyon jól lehet szűrni a recruitment során. :U

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák