Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffafa

    aktív tag

    válasz #06658560 #55 üzenetére

    Azt hiszem sokan nem ismerik azt a lehetöséget, hogy SÚGÓ. Én is anno vmikor a 80-as évek végén kezdtem el barátkozni (gyerekként) a szgépekkel és világával, de mégsem sírom vissza a DOS-t, pedig néha sokkal eccerübb volt a Norton-nal dolgozni, mint az Intézövel. Ma meg gyorsabban tolom az Intézövel bármelyik más "Norton" alternatívánál. Söt, idöközben meg kellett tanulnom a német verziójú Windoors-os parancsokat is :S. Elöször minden változás kurva nehéz, de hozzá lehet és kell szokni. Vissza a súgóhoz. A mai MS programok (föleg a Vista óta) súgója majdnem TÖKÉLETES. Rengeteg olyan dolgot meg lehet találni ott, gyakorlatilag mindenre van megoldás. Söt, ha van internetkapcsolat, akkor meg kizárt, hogy nem leled meg a kívánt dolgot.
    Amit meg Alexan is említ, az meg szerintem teljesen általános. A nehogymá´ nekem kelljen csinálni/tanulni valami újat...." kezdetü szöveg nagyon ismerös. Van olyan cég ahova járok, ahol még most álltunk át, de külön kell néhány Win95-ös app-ot virtualizálni, mert nekik az a szájb*bszott program kell. Olyan eccerü alkalmazás, hogy egy kezdö programozó összedobja 2nap alatt, de mivel az én cégemet nem arra kérték fel, hogy találjon alternatívát a progi kiváltására, hanem hogy találjon alternatívát a régi progi futtatására, ezért kit érdekel. Spóroltak volna az új progival vagy 15000€-t még úgy is, hogy az újat megveszik. Nem, nekik a régi kell. Akkor tessék :W

    [ Szerkesztve ]

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

Új hozzászólás Aktív témák