Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Lacopapi #26103 üzenetére

    Nem is a Benchmark ra megyek, Játszani meg telefonon kb 10.éve játszottam! De azért észreveszem a Guyver gyengeségét a többi kernelhez képest!

    Én már végig próbáltam az elmúlt fél évben a LÉTEZŐ összes KERNEL-t(és ROM-ot is) MiUi-n még én is a GUYVER-t használtam ott nagyon szerettem de NUGAT -on nem igazán megy jól bármelyik verzióját tettem fel!

    Az összes kernel közül az AGNi az ami aksival is REMEKÜL bánik és gyorsaságban is verhetetlen! Mostanában már a RADON is kezd jó lenni az 5.0 verzió már viszonylag szépen elmegy DeepSleep be és az aksival is jól bánik! a régebbi radon (4,9 előttiek) kernelek se voltak rosszak de a valós DeepSleep idő 50% -a 400MHz en ment ezért nem szerettem de most a 4.9 és 5.0 úgy néz ki már viszonylag jó!

    De nálam akkor is az AGNi marad az etalon megfelelően beállítva nagyon jól bánik az aksival és a gyorsasága sem csökken le! :)

    Darkness KERNEL is jó lenne, de abból hiányzik pár dolog(nekem) és az időkép még a legfrissebb 06-23.verzióval sem működik!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák