Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Reggie0 #70 üzenetére

    Nem azért írtam hogy angol cégnél dolgozom hogy többet tudok erről ezáltal, hanem azért mert egy más területen ( dohányipar) rengeteg felvásárlást eszközöltünk, és estünk át már ezen.Több pert és szankciót átéltünk, többször volt a munkahelyem és a cég a szakadék szélén korlátozások és perek miatt, Magyarországon is a Trafiktörvény és a korlátozások olyan korlátokat szabnak amit egy cégnek sincs mersze átlépni, pedig van olyan Márkánk cigarettában ami önmagában( a többi 50 mellett ) akkora Globális marketingértékkel bír, mint az Nvidia.

    Ezek mind szerződésbeli kérdések. Valószínűleg az Nvida hatáskörébe tartozó fejlesztések soha nem tartoznának nyílt forráskodú és szabadon licenszelhető termékporfólióba, mint ahogy most nem tartozik egyetlen ARM alapú fejlesztésük ebbe, ezért a korlátozások egyértelműek. De külön vállalatként és külön bejegyzett cégként az Nvida által biztosított nyílt és licenszelhető fejlesztések az ARM portfóliójába nem változtatnának semmit azon ahogy most működik a cég.
    Szerintem ez attól függ milyen kikötéseket tesznek az eladásnál az Angolok és a felülvizsgálati szervezetek. AZ hogy ti nem hisztek abban hogy ez be lesz tartva szívetek joga. Én hiszek.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák