Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAI

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Misi_D #50 üzenetére

    Hát sajnos el kell keserítselek, de nem nagyon hiszem, hogy bárhol is érdemben meg tudod javítani azt a modellt. A Bburago műanyag tengelyeket használ, ami ha letörik, akkor mivel nagyon kis felületen érintkező teherviselő részről van szó, ragasztás után sosem lesz tartós, főleg ha gyerekjátéknak lesz használva. Külön alkatrészt meg nem hiszem hogy kapni hozzá. Szerintem a tiéd gyári öntési hibás lehetett, túl vastag volt a tengely, emiatt szorult rajta a kerék, a tologatás hatására pedig szépen maga a tengely anyaga fáradt el és tört le.

    Mondjuk annak idején gyerekkoromban a cikkben is szereplő fekete Lamborghini Diablo egyik kereke gyárilag ferdült volt. Írtunk szép levelet a Bburago címére Olaszországba :DDD és legnagyobb meglepetésünkre kb fél év múlva érkezett postán egy kerék. De az még nagyon más világ volt a '90-es évek elején, manapság már nem hiszem, hogy nagyon foglalkoznak ilyesmivel, de egy próbát megér.

    A legjobban viszont akkor jársz szerintem, ha próbálsz keresni vaterán vagy hasonló helyeken ugyanilyen modellből egy olcsó, használt, szétjátszott darabot, aminek ép a tengelye, és kicseréled az alkatrészt magad.

  • Redneck

    veterán

    válasz Misi_D #50 üzenetére

    Nagyon gáz, szegény biztos szomorú. Remélem meg tudod javítani valahogy! Van valahol elrakva, egy ilyen 1:24-es Bburago Porsche 944-em:

    Évekig ment vele a csapatás, kint és bent is, de a mai napig egyben van és szépen gurul. Valószínűleg más igényekhez tervezték, és anno tartósabbak voltak. Bár a kidolgozottságuk, mai szemmel lehet gyengébb... Nem tudom. :U

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • mert_csokis

    senior tag

    válasz Misi_D #50 üzenetére

    Szia!

    Mivel relatív kis értéket képvisel, érdemes lehet beszerezni "használtan", néhány ezer forintért.
    Vagy eleve játszott, kopott állapotú donort keresni a kerekek miatt.
    Szerintem könnyen szétszedhető eleve, és akkor látod, mi a probléma.
    De egy másik beszerzése a legegyszerűbb. Tényleg potom árakon dobálják az 1:24-es Bburago-kat.
    Cayenne is akadhat.
    Facebook autómodelles csoportokat érdemes keresni, ott szívesen segítenek, illetve tényleg olcsón tudsz a fiaddal válogatni az eladó darabok közül.
    Ez még a játék kategória, nem a gyűjtőknek szánt szegmens.

    adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

Új hozzászólás Aktív témák