Új hozzászólás Aktív témák

  • .:T.H:.

    aktív tag

    Jogos az előző hozzászólás.. Én nem vagyok játéktesztelő, de 98 óta fps-t játszok javarészt. De a pontozást én sem tartom eltaláltnak:

    Játékmenet 8 pont(elfelejtetted hogy miért lett kivéve két pont a tízből, ha leírod mi a probléma a játékmenettel akkor még el is hiszem hogy miért csak 8)

    Grafika 8 pont (hát fps-eket elnézve s hogy miket mozgat meg a motor, milyen szinten látványos a játék, nem adnék8 pontot(ami 80%nak felel meg) recés élek miatt.. sőt a pc-s verzióról ne is beszéljünk mert a kettő között vannak általában különbségek)

    a hangokhoz nem tudok én sem rosszat mondani, vájtfülűnek számítok és elég jó hangkar+füles kombinációval rendelkezek, ezzel egyet is tudnék érteni..

    DE! Az hogy összességében 8pont(ami még mindig 80%) jön le egy ilyen kaliberű játékra, ami összességében többet is érne.. Ehhez nem tudok mit szólni..

    - Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

Új hozzászólás Aktív témák