Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Dtomka #15 üzenetére

    Az ingyenes filmnézéshez van jó néhány egyelőre legális és kényelmes alternatíva, ezért furcsa számomra, mikor valaki kamerás felvételeket néz önként, miközben bányagéppé minősítik a gépét. A YouTube esetében szerintem a védekezésre helyezné a többség a hangsúlyt egyből, mert alternatíva ha van is, egyik sem ér fel a szintjére. Jönnének az appok, bővítmények, és pillanatok alatt megoldaná a közösség a problémát, bármit is csinálna a Google. Itt is ez megy most mondjuk: fele tilt, bővítményezik, másik fele jobb alternatívát keres.

    "+Miért töltenék le olyat amiért nem adtam ki pénzt?"
    No igen. Ez is egy probléma, de álszenteskedés nélkül szerintem mindenki elismerheti, hogy mindig lesznek olyanok, akik valamiért nem akarnak fizetni, amíg meg tudják oldani okosba, és hogy az élet valamely területén talán mindenki csinál ilyesmit. Mindenki a saját érdekeit nézi. A fejlődés, amit én látok, hogy véget ért a nyíltság kora, aki ingyen kapja/szerzi, az már megtanult csendben örülni. Még mikor a PH! is csak indult, nem ez volt a helyzet, a régi topikokból még ki lehetne halászni, hogy a mostani régiek ehhez vagy ahhoz kérnek éppen kulcsot, key-makert, "krekket". Az EU-val elindultunk egy irányba, és kezd kialakulni az átlagosan jobb életminőséggel és európaibb szocializációval bizonyos régi megszokott dolgok elítélése. Olyan szempontból érdekes látni ezt a változást, hogy tényleg mennyit számít a jövedelem az erkölcsben! Ha lesznek svájci bérek, talán lesz svájci mentalitás is -talán megfordítva is igaz: ha lesz svájci mentalitás, lesznek svájci bérek? :)

Új hozzászólás Aktív témák