Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz Vesa #26 üzenetére

    Egy olyan állami cégnél dolgozok, aminek kb 30 telephelye van az országban elszórva. Tény, hogy a Voda, bár megnyerte a korábbi tendert, de nem tudta elérni, hogy egységesen átálljunk a Telekomról Vodára, mert nem tudta (nem akarta) biztosítani a megfelelő lefedettséget. Ezért, bár a Voda nyert, nem álltunk át praktikus okokból a megfelelően működő Telekomról. Voltak a Vodának próbálkozásai, kijöttek, méregettek, számoltak, majd eltűntek. Láthatóan nem érte meg nekik fejleszteni a szolgáltatás biztosításához, ezért nem foglalkoztak a mi gondjainkkal. Könnyű úgy árversenyt nyerni, ha nem kalkulálják bele a szolgáltatáshoz szükséges fejlesztések árát. Így én lennék a legolcsóbb ajánlattevő, mert havi egy milláért nem nyújtanék semmi szolgáltatást, de azt stabilan, akár öt éven keresztül is...
    Én személy szerint bölcs dolognak tartom, hogy véget ért a Voda korszak...

    www.refujvaros.hu

  • papasoft80

    tag

    válasz Vesa #26 üzenetére

    Így van! Ha tudod értelmezni a mondatomat, amit idéztél, akkor igen, számomra ez tény!
    Elnézésedet kérem, de csak saját véleményt/tapasztalatot tudok írni.
    Rajtam kívül többen leírták saját tapasztalatukat és elég hasonlóak. Mindenki azt a következtetést vonja le ezekből, amit akar.

    Egyébként a T hálózata is egy fos, de ha a két szar közül kellene NEKEM választani, akkor a T-t választanám. A távközlési adó és a 4G óta az összes magyarországi (beszéd) mobil hálózat szar. Nem fejlesztik és csak nagyon "szükségesen" üzemeltetik.

Új hozzászólás Aktív témák