Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Plazmacucci #10 üzenetére

    Én csak azt nem értem, hogy 3 évig hogy nem tűnt fel senkinek.
    Én csak azt nem értem, aki összeállította a CD-t, ezt hogy gondolta.
    Én csak azt nem értem, a könyv szerzője mit nem ért ezen.

    Sarkítva tényleg ilyen a világunk, újabban esete 6-kor van már a híradó a két retek csatornán, ott válogatás nélkül a műsor első fele erről szól. Nem konkrétan kisfiúkról, de minden napra jut hír, amiben így oldják meg a problémát. A gyerek meg felnőtt helyett gyerekeket rajzol, és kész is.
    És ezek után azt merik nyilatkozni, hogy nem is nézték meg a CD-t. Még el is ismerik. Van köze a politikához, mert nyíltan bevallhatod, hogy fasz vagy, szarsz az egészre és amúgy is dilettáns, nem számít. Én találkoztam személyesen államtitkárral, nekem sokkoló élmény volt, hogy nem elég, hogy szakmailag dilettáns, és egy fél érdemet nem tudott felsorolni, nem érdeklik az alatta dolgozó emberek, és a hozzá tartozó szervezetek működéséhez szükséges pénzről is lemond saját bevallása szerint a presztízs miatt, de nem is csinál titkot abból, mekkora fasz. Nem oktatási területen bukott meg, de a lényegen ez nem változtat. De valószínűleg ez nem a jelenlegi kormány hibája, a korábbiak sem voltak kevésbé alkalmatlanok.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • #51736960

    törölt tag

    válasz Plazmacucci #10 üzenetére

    szerintem ez már túlmutat az egyszerű dilettantizmuson, szemmel láthatóan van egy felsőbb akarat, amelyik tönkre akarja tenni a magyar oktatást. másként nem lehet értelmezni azt, ami több, mint egy évtizede itt folyik.

Új hozzászólás Aktív témák