Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz bambano #49 üzenetére

    "lesz-e sok vállalat, aki azt mondja, hogy alig tértünk át a w7-re, nem érdekel a w8"

    Szerintem lesz. Véleményem szerint a w8 elsősorban az arm alapú eszközök miatt jön. Van egy piaci rés amit be kell töltenie az ms-nek (profit) és "egyszerűbb" egy komplett új oprendszert megírni, ami rendelkezik arm támogatással és fejlettebb érintőképernyőn keresztüli kezelhetőséggel, mint ha egy félmegoldással jelentkeznének.

    Aztán ki tudja, hogy a cloud terén még mit alkotnak. A többi újdonságról nem is beszélve.

    "lesz-e sok vállalat, aki azt mondja, hogy ha már eddig kibírtuk xp-vel és nem migráltunk se vistára, se w7-re, akkor már kibírjuk a w8-ig?"

    Szintén lesz ilyen vállalat.

    (#51) 5h4rK:

    "nincs mindenkinek feltetlenul szuksege az ujra"

    Nem tudhatja, amíg nem próbálta.

    "biztosan vannak olyanok akik emiatt valtanak"

    Persze, hogy vannak/voltak, ez egyértelmű. Viszont ez is beleesik abba, hogy az új oprendszer kihasználja az igényeit. Nekem csak az általánosítás nem tetszik.

    "de nem biztos, hogy az ujabb az jobb ( most nem a Windowsra gondolok ), vagy, hogy nekem arra az ujra szuksegem van."

    +1
    Találkoztam már én is egy pár programmal, aminek a régebbi verziója jobban bejött, mint az új (pl. knoppix 3.6 vs 6.4).

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák