Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Crystalheart #17 üzenetére

    Persze, hogy beetetés. De ettől függetlenül is hiányolok egy kötelező adatlapot. Kevesen írnak magukról bármit is, amivel az érdeklődést igyekezne felkelteni. Jó, mivel nem kell mindenkit elvenni, így lehet húzgálni jobbra vígan, de akkor is.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • kssattila

    újonc

    válasz Crystalheart #17 üzenetére

    Ugyanezt az algoritmusos csalást tapasztaltam én is. Én tavaly november körül regisztráltam, azóta kétszer töröltem magamat a fentiek miatt, ennyi idő alatt kijelenthető, hogy a rendszer csal. Mind a három teljesen friss regisztrációnál ugyanaz történt:
    - első nap gyorsan sok jelölés és match (ami kb 3-4 match és vagy 10 jelölés)
    - második nap kicsivel kevesebb
    - harmadik nap már csak 1 vagy 2 match és 3-4 jelölés
    - ezután egy héten keresztül olyan kétnaponta 1 match
    - az első hét letelte után meg a következő héten 1 match
    - a következő hetekben meg már egyáltalán semmi, bárkit húzok be, bárkit super like-olok

    Vettem előfizetést is, semmit se ért, mert a szisztéma ugyanez volt, napi 5 super lájkal se matcheltem senkivel, míg kezdetben anélkül is simán. A rendszer szerintem fel se dob azoknak, akiket lájkolok, mert ugyanezt tapasztaltam visszafelé is: Akik engem lájkoltak, sose mutatta a rendszer, csak az első pár napban.
    És ami még megmutatta a csalást: Az előfizetőknek jár havi egy 30 perces kiemelés, amit bármikor felhasználhatsz, ilyenkor a rendszer előre tesz. Nem volt már jó ideje semmim, majd amikor benyomtam, hirtelen többen lájkoltak és volt egy match akit én két (!) hete húztam be, vagyis a rendszer előretett nála gondolom.
    Azt tippelem, a rendszer az első napokban beetető csaliként előre tesz a sorban, mind a jobbrahúzás, mind a sima keresgélésnél a csajoknál, aztán meg betesz a sor végére. Tippelek, egy csajt lehet behúznak 1500-an is vagy még többen és ennek a sornak a végére kerül be az ember... szóval esélytelen... Úgyhogy épp most készülök magamat törölni megint :).

Új hozzászólás Aktív témák