Új hozzászólás Aktív témák

  • G-Guts

    aktív tag

    Fogalomtisztázáshoz: "A smartphone is a high-end mobile phone built on a mobile computing platform, with more advanced computing ability and connectivity than a contemporary feature phone. The distinction between smartphones and feature phones can be vague and there is no official definition for what constitutes the difference between them.
    Forrás: Wikipédia. Az okostelefon fogalom tehát nincs teljesen meghatározva. De egyébként egyáltalán ki az, akinek joga lenne meghatározni egy okostelefon fogalmát, hisz mást mondott volna valószínűleg erre a (okostelefon) fogalomra Steve Jobs és mást valamelyik Nokia és megint mást valamelyik Samsung igazgató. A fentiekből meg is van a válasz, hogy miért lehet egy telefon félig-meddig okostelefon.

    Ha komolyan akarok fényképezni, akkor a családi digit gép, vagy a tükörreflexes.
    Én nem dolgozom sem a CKM-nél, sem az FHM-nél vagy hasonló újságnál, ezért nekem még a telefon fényképezőgépe is teljesen megfelel. Egyébként komolyabb fotózásnál az utólagos fotókorrekciós-munka is nagyon fontos szerepet játszik. Családi fotózásnál meg nem hiszem, hogy az lenne a fontos, hogy kinek milyen részletesen látszik a bőrfelületén lévő elhalt hámsejtek. Természet illetve egyéb tájképek készítéséhez természetesen igazán megfelelő csak egy jobb digit. fényképező lehet.

    Nekem nem arra volt eredetileg igényem, hogy 4"-os kijelzőn könyvet olvassak, ez az ötlet onnan jött, hogy Nokia N82-es telefonon mobipocket readerrel több könyvet is kiolvastam és meglepően az olvasást a telefonon (már 2,4 es kijelzőn is) nagyon kényelmesnek találtam.

    Ha neked úgy bírja a Wave-d 4-5 napig egyetlen töltéssel, hogy folyamatosan be van kapcsolva a wlan, menet közben szolgáltatói net mellett mennek a push mail szinkronizálások; óránkénti időjárás frissítés; soc.hub-okhoz kapcsolódó widgetek; napi fél-egy óra net; napi minimum 2 óra beszélgetés és néha még unaloműzőként is játszol is pár percet, akkor ez mindössze úgy lehet, hogy: KITALÁLOD, azaz nem mondasz igazat, teljesen egyértelmű.

    Mindezektől függetlenül használd egészséggel a telefonodat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák