Új hozzászólás Aktív témák

  • G-Guts

    aktív tag

    Pont az a baj, hogy a Samsung bada-s telefonokat úgy hirdetik mint okostelefont, pedig ez szerintem nem teljesen állja meg a helyét. Maximum félig-meddig okostelefon.
    Egy okostelefonban nem az a lényeg, hogy megvannak a szükséges programok, aztán viszontlátásra, hanem az, hogy folyamatosan új alkalmazások jönnek ki rá, ettől lesz változatos, folyamatosan megújuló stb.

    Mi olyan program van, ami feltétlen szükséges és nincs meg pl bada rendszerre?

    Mondom a választ, például egy .prc olvasására alkalmas ebook reader, jó kameraprogram (Wamo kamera egy vicc az androidos kameraprogramokhoz képest) de sorolhatnám még.

    Én személy szerint nem adnám fel semmiért a 4-5 naponkénti töltését a telefonnak a konkurenciával szembeni többszörös programválaszték fejében..

    Nekem is volt Samsung Wave-m, naponta minimum egyszer fel kellett tennem tölteni, igaz használtam is, dehát elvileg azért van nem? A Galaxy S is bírja közel (de lehet, hogy ugyanannyira) annyira mint a Wave, ha leállítom a futó szolgáltatásokat és csak telefonálásra használom.

    Az igazi probléma a bada-val nem az, hogy nem fejlődött, mert az elején igenis fejlődött, ráadásul egész tűrhetően, hanem a baj az, hogy a fejlődés szinte 0-ra lelassult. ( Lehet, hogy fejlődés leállása nagyjából azidőtájra tehető, amikorra már nagyjából kiürültek bada-s telefonkészletek :U ? Na, de nem szeretem az összeesküvéselméleteket :W )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák