Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hege8888 #303 üzenetére

    Dobj egy linket pontosan melyik volt az légyszi! IS7-E2 volt talán?
    Mert jelentkeztem a csoportba, fel is vettek de aztán valahogy elmaradt a keresés.

    bacsis: Igazából nem is a kipakolással volt a legnagyobb gond, hanem az összepakolással. Egyszerűen több idő kell hozzá, most már tudom. A holmik fele már nem a saját felcímkézett dobozába került vissza és egy két kallódó kiegészítő (lefogatás, ventikábel toldó, csavar, stb...) sem tudom melyik hűtőhöz tartozik már. A dobozos darabokkal persze nem volt probléma, mert értelem szerűen mentek vissza a helyükre, de ha visszaemlékszel zárás előtt egy fél vagy negyed órával már elkezdtem a kevésbé látványosabb darabokat elrakni és így is én voltam az utolsó aki elkészült mielőtt bezártad volna az ajtókat.
    A nagy JYSK-es szatyrokba is bele kellett legózni a dobozokat amikkel megtelt a csomagtartó + még a hátsó üléssor is tele volt dobozokkal, az anyósülésre meg az utazóm került a ruhákkal.
    Nem tudom maradna-e bárhol hely alaplapoknak meg egy doboznyi vga-nak.
    Persze igyekeznék a lehető legtöbb cpu hűtőt elvinni, de mondjuk a chipset és vga hűtőket legközelebb már biztos nem vinném, annyival is kevesebb.

    Ja és akkor még nem is beszéltünk arról, h ha jövőre az asszonnyal és a picivel is mennék akkor szinte csak a csomagtartó maradna pakolóhelynek. ;) Persze a porontyomat is ki lehetne állítani, mert egy gyönyörűség a kék szemével és a kis szőkés barna hajával. A hangja meg lepipál bármilyen hangkártyát az fix. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák