Új hozzászólás Aktív témák

  • BatchMan

    senior tag

    Nos én még C64-en nőttem fel és a játékélmény szerintem nem a hardveren múlik, inkább az ötleten. Xboxon döbbenetes látvány, ahogy a lövész a torony tetején hasal, nagylábujjtól fogva kilógva a a mellvéden. A tank áttolja a csövet a sziklán, de maga nem bír átmenni. Ezt én szimplán bug-nak értékelem, ezt javítani, nem fejleszteni kellene.
    De ha a következő konzolon nem csak több fűszál lesz a fűcsomóban, és nem csak több darabba esik szét a tank, mielőtt kámforrá válik, már megérte várni.

  • PiTM0N

    tag

    Lacc88 A másik meg hogy aki egy 8 éves konzolt hasonlít a mostani pckhez , annak külön gratulációm

    Azért, azt ne felejtsd el, hogy éveken át, nem egy stúdió által preferált platfrom a konzolok voltak, és emiatt a PC-re nem egyszer megkérdőjelezhető minőségű termék került.

    Apropó szép grafika: tartsuk azért ám észben, hogy jó pár játék a konzolokon alacsony felbontásban játszódik, van ahol még nincs is HD szint, majd fel van skálázzák (remélem ez a jó szó), a kész képet.

    [ Szerkesztve ]

  • Lacc88

    senior tag

    válasz PiTM0N #52 üzenetére

    Nem baj a következő generáció elég kemény lesz (:

    De én meg vagyok elégedve a konzolos grafikával simán .

    [ Szerkesztve ]

    Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

  • x360elite

    őstag

    válasz Lacc88 #50 üzenetére

    "A másik meg hogy aki egy 8 éves konzolt hasonlít a mostani pckhez , annak külön gratulációm"

    Tökéletesen igazad van. Nem is beszélve arról, ha bárki is PC-n szeretne egy komoly grafikával rendelkező játékkal játszani, akkor igen csak mélyre kell nyúlni a pénztárcájában. Mig egy Xbox360 v. PS3 esetében max 50K-ból meg is van.

    "PiTM0N"-nak üzennék még annyit, hogy nekem egy xbox360-am van és hozzá egy LG Full HD TV-m. Egyszer sem találkoztam olyan játékkal, ami nem Full HD-ben ment volna. Nem mellesleg az adott játék dobozán rajta is van, hogy mekkora a max. felbontás amiben lehet vele játszani.

    Ehez jön még az a tény, hogy akad itthon egy PC erőmű is.

    Ami így néz ki: ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0, AMDFX 8-Core FX-8120, 8GB 2000MHz DDR3 RAM, 2TB WD 3.5" Red NAS SATA-III 64MB cache, ASUS Radeon HD7850 2GB, és az egészet egy Corsair CX-750W 80+ Bronze tápegység mozgatja. Ez így alsó hangon is 210.000.-be kerül. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy össze hasonlítani egy jó pár évvel ez előtti konzolt egy mai csúcs géppel nem csak nevetséges, de értelmetlen is. Azonban a vicces az egészben, hogy a konzol még ma is állja a sarat. :K Ennek viszonylag egyszerű oka van. A konzolnál a hardverhez írják a szoftvert, a PC-nél meg úgy írják a gamet, ahogy kényelmes, "majd a hardver alkalmazkodik" mottóval.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák