Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz raper #26 üzenetére

    Igen, s innen már csak egy röpke lépés a privát és/vagy a chat szövegei közötti (véletlen vagy direkt-privilegizált hozzáférési állapotnak köszönhető) böngészgetés..., azok kilistázódása.

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

  • puttputt

    őstag

    válasz rii #97 üzenetére

    Igen, ökörködésből kipróbáltam - még okostelefonos korszakom elején -, hogy egy alkalmazással el tudom-e küldeni a pozíciómat a céges mellékhelyiségből mailcímre, illetve elérem-e az otthoni gépet remote. Ez tökéletesen érzékelteti, amit leírtál. :DDD (Persze valójában nem kaptam rá ilyen fokon..., s amellett, hogy nem használom a FB-ot - aki nagyon akar, megtalál mailen vagy telefonon -, nem vitatom, hogy rengeteg benne a potenciál és vésztartaléknak nem utolsó (ezért nem vetem el, hogy egyszer még használni fogom).. Emellett, simán "nézhet úgy ki", - miután kinőtte a "kamaszkorát" - hogy rendszeresen is megéri fellépegetni rá. Pláne, ha ennyire "all in one"-nak faragódik.)

    A timeline nekem betett morális szempontból .. hogy lehet h ennyire szarik a face mindenkire ... és nincs választási lehetőség? )-.
    Nálam is ez tette be a kaput..., ez pontosan kirajzolja, hogy nem minden szempontból érett még meg eléggé (a "kamaszkor" így értendő, hogy erősen alakulóban van, korainak tartom még az ilyen fokú hype-ol/tat/ását és hogy orrba-szájba...). A Gmail pl. sokkal szimpatikusabban "nyilvánul meg" ilyen téren.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák