Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    Huncut dolog ez a 82 előtt születettek monológja (én mondjuk leginkább elitistának mondanám). Én ugyan 1983-as vagyok, de remélem megengeditek, hogy megvédjem a Facebookot. Ugyanis az FB egy keretrendszer, mindenki saját magának alakítja, hogy milyen legyen. Ha nem hülye a profil gazdája, akkor a legfőbb probléma máris ki van pipálva. Ha nem hülyék az ismerősei (vagy ha hülyék, letiltja/törli őket), nem lájkol baromságokat, akkor a második számú probléma is megvan oldva. Én kb soha nem jelölök be senkit, ha valaki akar tőlem valamit, bejelöl engem. Fényképeket feltöltöttem, mert nincs semmi szégyellni- vagy titkolni valóm - de persze ez is beállítható. Akkor kérdem én: hol itt a gond? :) (megsúgom: a userekben, arról meg már nem Zuckerbergék tehetnek). A hős "én aztán ugyan nem regisztrálok, mert királyabb vagyok az átlagnál" típusú emberek pedig szimplán mosolygásra késztetnek.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák