Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    Na pont ezért kértem információt, hogy tisztán lássam a dolgokat, mert nekem nulláról indulva igen sok idő átlátni mi is van itten.
    Szerencsére ABU képben van és elmagyarázta, hogy Atoknak igaza van mikor arra hivatkozik, hogy ABU hamisan állította azt, hogy a tesztben nem tuning (=OC) kiépítés van, merthát igenis OC. Persze ABU magyarázatának a fényében "hazug"-ot kiáltani még ha a szó szoros értelmében a magyar nyelvtan szerint igaz is, véleményem szerint modortalan dolog. Főleg azzal szemben aki napi szinten bizonyítja, hogy azért jelentősen többet ért a dolgokhoz, mint a kritizálói.
    Persze lehet, hogy Atok környezetében köszönés helyett használják, és csak én érzem túlzott mértékben sértőnek az eltérő hátterem miatt. És ABU egyébként sem kisgyerek, nincs szüksége védelemre, de azért mégsem érzem helyénvalónak hogy szó nélkül hagyjam. Még akkor is ha tisztában vagyok vele, hogy rengeteg (leginkább Inteles) fórumozót nem érdekel a véleményem.
    Nem mellesleg, nem kell félremagyarázni amit írtam. Atok meglátása miatt igen érdekes dolgok kerültek szóba, csak a stílusán kéne némit csiszolni.
    De ha szőrszálakat hasogatóak vagyunk, javaslom tesztek során mindenki szigorúan vegye figyelembe a gyártói követelményeket, valamint azokkat a mostanában divatos követeléseket, hogy a mindennapi közemberek felhasználási módja is számít (tehát XMP nélkül), és a PH-n ezentúl az Inteles procik tuning nélküli tesztjei 2133 MHz-es memóriákkal legyenek végezve. AMD-s procik természetesen szintén csak a gyári garanciafeltételek mentén. És rögtön kijön, hogy habár alapvetően az Intel procik gagyik, akkora elkpesztő tuningpotenciál van bennük, hogy csak na. És ezt a bekezdésemet nem kell ám komolyan venni, mert mi a túrónak kellene szétcsapni a sok fáradtsággal felépített mértékadó teszteket?
    #70:Bulldozer nem volt szar csak nem volt annyira jó sok szempontból (teljesítményben és energia felhasználás hatékonyságban főleg) mint az Intel megoldásai. Intel procik sem szarok most sem, csak az AMD aktuális palettája majdnem minden szempontból jobb. Költséghatékonyságban pedig még a Bulldozeres procik is jobbak voltak a túlárazott Intel prociknál.
    #71: Az AMD csak nagyon végén, az első genrációs zen előtti egy évben maradt le erősebben. Az akkor volt most pedig most van.

    [ Szerkesztve ]

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák