Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ádyka

    őstag

    Héé a HS 280 az az enyém volt vagy 15 évig Az az én apróhírdetéses képem volt. :K

    Találhattál volna szebbet is, mondjuk 100%-ban gyári állapotút is.

    Ha szemügyre veszed az egykori kupacomat megtalálod. ;)

    Egyszer nekiduráltam magam és sztereóban meghallgattam egymás után minden hangfalamat.

    Videoton DC2012A: Kevésnek tűnő mély, semmi közép, csodaszép magas, hála az AKAI dómoknak. Nem volt szivem belenyúlni a váltóba, hogy több közepet varázsoljak. Hátulján a matricán fogyasztói ára: 1400 Ft. Nem tudom, hogy pár vagy csak 1 db.

    Videoton DC2580:: Szép tompa döngős mély ahogy én szeretem, sok közép, és elégséges magas. Ha csak ezt használnám sztereóban nem tetszene ez sem igazán.

    Orion HS500: Erőteljes kopogós mély, talán sok is, a szokásos HS közép és magas mennyiséggel.

    Orion HS 280: Volt 8 (ami a képen van) és van 4 Ohmos verzióm. Van aki azt mondja máshogy szólnak. Nekem nem tűnt fel a különbség. Az összes közül talán a legkiegyensúlyozottabban ezek szólnak. Persze bemérve kiderül, hogy messze van a jótól, de fülre ezek közül talán ez a leghallgathatóbb.

    [ Szerkesztve ]

    Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

  • Ádyka

    őstag

    válasz DBob #45 üzenetére

    Valóban sok benne a hiányosság, de ember legyen a talpán aki ilyen témakört hibátlanul összefoglal.
    Én is hiányoltam pont azokat a cuccokat amik nekem is voltak. Pacsirta rádió, aminek a mélynyomója még ma is megvan. Valami leírás szerű az oristerről, és legalább egy kép a Viking TV-ről.

    Beleölsz még 1 hónapot és akkor tökéletes.
    De sebaj, nekem így is tetszett.

    Mondjuk én is annak a híve vagyok, ha csinálok valamit az minimum 99%-os legyen, vagy inkább el se kezdem.

    Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

Új hozzászólás Aktív témák