Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MCGaiwer

    addikt

    válasz feco72 #46 üzenetére

    több éve tolja az MS a pénzt a magyar felsőoktatásba. ingyen adja a windowst, officet az iskoláknak, illetve jelképes összegért bármelyik tanulónak. emellet elég sok fejlesztést és kutatást támogat az országban.
    mi van a másik oldalon: egy olyan szervezet, aki tulajdonképpen lószart se tett még le az asztalra itt nálunk.
    az államigazgatás valószínűleg officet használ. tele van idősebb dolgozókkal is, akiket éppen csak sikerült megtanítani a használatára. szerintem többe kerülne átképezni őket (még ha csak minimális különbség is van) a másik platformra, mint amennyibe a nagy tételben vásárolt office kerül.

    én inkább fizetek vmilyen összeget egy cégnek akikkel már régóta szorosan együtműködök, minthogy válasszam az ingyenest, ezzel kidobva minden jó kapcsolatott a másikkal.

    tudod, ti olyan könyen leegyszerűsítitek a döntéseket, hogy egyik ingyenes, a másik pénzbe kerül, egyértelmű melyiket választom.

    de ahogy már korábban írtam, valószínűleg nem az office sorsa volt a megállapodás lényege. ez olyan, hogy most fizet mondjuk 10ftot, de késöbbi üzletekkel, ami a most létrehozott jó kapcsolat miatt jöhetnek majd létre meg nyer 9-11ftnyit.

    Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Új hozzászólás Aktív témák