Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz cbmfan #10 üzenetére

    Igazad van maximálisan. Ezért jár mindenki 1.0 swifttel, mert nem teljesen mindegy, hogy hogy néz ki ha elvisz a-ból b-be? Jah várjámá'... A te igényeid 100%-ban lefedik a piacot, és senki nem csinál a pc-vel semmi mást, nincsen más ambíciója és társai...

    Dr. Akula: Mondjuk enyhén offtopic a felütésem, de kb 2 hét alatt elfogadható szintre lehet hozni a vakon gépelést, és soha nem értettem, hogy a fiatalabb generációknak ez miért nem prioritás. Akkora ugrás ez user exp szinten mint a hdd-ssd csere ha nem még nagyobb. Az elsődleges periféria a pc és a felhasználó között, aminek a megfelelő kezelése akkor is fontos, ha csak néha fórumozgat az ember... Ingyenes toolok vannak, ha nekem 2 hét alatt sikerült napi 1-2 óra gyakorlással, akkor másnak lehet egy hét is elég, onnantól pedig egy teljesen új világ nyílik meg... Hogy onnantól kell a világítós bill mert neki arra porcosodik hát hajrá, nincs azzal bajom, de én úgy látom, hogy a 21. században ahol a melók és a szabadidő egy jelentős részében is használjuk a pc-t ott ez annyira alap skill kéne legyen mint az angoltudás -és itthon a fiatalabb generációból az ismerősöket elnézve sajnos pont akkora hiányosságok vannak abban is sajnos-.

Új hozzászólás Aktív témák