Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ROBOTER #9 üzenetére

    Legyen értelmes mobiltelefon...

    Alföld, Jászság, első emeleti szobából át kell mennem a nappaliba telefonálni, mert itt megszakad/recseg, ott pedig maximumot jelez a térerőre a telefon.
    Többféle telefon, többféle gyártótól is ezt csinálja itt.
    Bár nem igazán értek ahhoz, hogy működik a hálózat, de olyan mint ha kényszerítetten magasabb prioritást élvezne az alig fogható torony a kiválóan láthatóval szemben.

    De bárhol vagyok, városban is, a mobiltelefon hangminőség szerintem a mai korhoz képest pocsék (fülhallgatón át hallgatva is). Hihetetlen, hogy mennyi mindent tud egy okostelefon és milyen gyors az LTE adathálózat, de a hangminőség (amiért kemény percdíjak peregnek...) a 90-es években ragadt.

    LTE pedig városban poén, de itt is lassú az Edge, bár itthon van WiFi.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz dchard #19 üzenetére

    Eddig nem is igazán érdekelt (csak email-eket és esetleg ilyen ph fórum jellegű dolgok böngészésére használom időnként), de most megnéztem a csomagleírásom. Szerintem hatalmas poén. ;] :P :DDD
    "A kínált le- és feltöltési sebesség a fenti mobilinternet csomagok esetében: letöltés 21 Mbit/s, feltöltés 5,7 Mbit/s. A garantált le- és feltöltési sebesség minden csomag esetében 0 Mbit/s."
    Holnap be is megyek megyek reklamálni, hisz garantálták az abszolút nulla sebességet, nálam viszont csordogál lefelé az adat! Szemét hazug banda! :))
    De azt sem tudom hogy képzelik, hogy miként fogom elhasználni az 500Mb-ot, ha 0 a sebesség, bár ezt így külön nem garantálták, hogy el is tudom használni, úgyhogy az csak logikai és nem jogi baki. :DDD
    De ha már így szóba került... Miért 21-et ajánlanak, ha amúgy 42-t tud a hálózat (mert ez ugye ajánlott, nem garantált :o)?

    Innen idéztem a fenti szöveget, ami amúgy felhívja a figyelmet arra, hogy:
    "Az előfizető által tapasztalt sebességérték függ a megfelelő képességű, az adott technológiát támogató készülék meglététől"
    De az is való igaz, hogy mikor legutóbb szerződésmódosítás volt, akkor nem kérdezték meg milyen készülékekbe vannak a SIM kártyák. Mind 3G, de csak 1db (az én S4m-em) LTE képes (viszont ezt sem rajtuk keresztül vettem).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz kali #21 üzenetére

    De értelmezd a mondatot szó szerint... Konkrétan azt garantálják, hogy 0 lesz. Se nem kevesebb, se nem több, hanem pontosan, garantáltan nulla és pont annyi.
    Hiányzik a szó, hogy garantált minimum.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bambano #24 üzenetére

    Hol van ilyenkot a Prohardver Nyelvművelő Kör, hogy igazat adhatna nekem, hogy ez a mondat magyaru akkor is hülyeséget jelent, még ha később valahol az apró betű pontosítja is, illetve tudjuk miről van szó, mert a legtöbb szolgáltató sablonosan majdnem ugyaz ezt írja, csak érthetően? :P

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák