Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • len0423

    csendes tag

    Én egy Motorola L7-ről (off-topic: az de jó kis telefon volt) váltottam LG KE800-ra (Chocolate Premium), mert ugye akkoriban volt a béka segge alatt a Motorola. A KE800-at imádtam! Gyönyörű volt és habár csak 2 megapxieles volt a kamerája, de véleményem szerint a mai napig az egyik legjobb mobilkamera, de tényleg, hibátlan képeket lőttem vele, a zenelejátszó is egy álom volt, remekül szólt, jó fülest kaptam hozzá, amin léptető gombok is voltak, így emellé semmilyen plusz zenelejátszóra nem volt szükségem, plusz a készülék is gyönyörű volt és mivel hivatalosan itthon nem került forgalomba, így igazi ritkaságnak is számított, akkor annyira megszerettem az LG-t, hogy életreszóló márkahűséget fogadtam. A KE800-al azonban a zug GSM-ek átka vetett véget a kapcsolatomnak: vételi hibák jelentkeztek, és a nagyszerű szervízből, ahol körül-belül 2-3 hónapot (!) töltött a készülék, változatlan állapotban, 1-2 kisebb karccal tért vissza...

    Így mikor megérett a csere immár szolgáltatótól egy LG KF750 Secret-re váltottam, bár mindenki ettől is elájult, hogy milyen szép, engem már nem fogott meg annyira, mint a KE800, ráadásul hábr nőtt a kamera felbontása a képminőség sokat romlott a KE800-hoz képest, ráadásul szerintem én ebből is hibás darabot kaptam, az autofocus sosem működött rendesen, így a makróképek értékelhetetlenek lettek, pedig sokszor szükségem lett volna rá, a zenelejátszó sem volt annyira jó, mint a KE800-nál, ráadásul a gyári füles is gagyi volt, így ez a készülék nem nőtt annyira a szivemhez és a márkahűségben is elbizonytalaított, ráadásul ekkortájt támadt fel a másik nagy kedvenc, a Motorola is, így ezt a telefont féléve egy Motorola Milestone 2 váltotta le, és nem hinném, hogy a közeljövőben LG-re váltok vissza, a 2X tetszik, de ilyen árban vannak jobb alternatívák szerintem (Desire S, Xperia Arc, Atrix), az Optimus 3D pedig szerintem borzalmas parasztvakító irány, remélem nem lépnek erre az ösvényre, az egész 3D-s dolog engem leginkább a Secret-ben debütált tessék-lássék, ízelítő érintőképernyős menüpontra emlékeztet, ahol a multimédiás menüt lehetett érintéssel vezérelni, borzalmasan...

Új hozzászólás Aktív témák