Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • David75

    őstag

    válasz k-adi #53 üzenetére

    Tehát akkor érzelmi zsarolással vesz rá téged és másokat az autógyártó, hogy suv-ot vegyél, szerintem akkor lassan inkább a leselejtezett tigris tankokat kéne nézegetni biztos ami biztos alapon hiszen hiába ülsz be egy nissan juke-ba, mivan ha karambolozol egy merci g-osztályal vagy egy audi q8-al? Mivan ha q8-ad van és beléd megy a cybertruck vagy egy ford f150? Illetve a kényelem fontosabb mint a bolygó jövője, ez megmutatja mennyire nevetségesen gyengévé váltak az emberek, itt nyugaton a napi ~10-20km-re is hatalmas autók kellenek, fűtött-hűtött kipárnázott belsőtér, míg én ugyanezt az utat megteszem biciklivel akármilyen időben gond nélkül.

    Viszont ez az autó 4 millióért nagyon jó ajánlat, de az hogy ilyen árkategóriájú elektromos autókból amit már tényleg megtudnának venni szélesebb rétegek(vegyük ide skoda citygo/seat/vw up-ot is) csak ilyen párszázas példányszámban elérhető, az megmutatja mennyire érdekli valójában az elektromos autó terjesztése a gyártókat. (Persze tudom vegyél id3-at 12 millióért az lesz a népautó :DDD )

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák