Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz sohajda90 #32 üzenetére

    Mindig előkerül ez a baromság, hogy aki iphone-t vesz az menőzni akar. :U
    Anyagiaknál elfelejtik lehet kamatmentes részletre is venni, belépek Telekom webshopba látom XR 235K ha azzal az a "baj" hogy "csak" LCD akkor XS 230K is jó vétel most, részletre gyakorlatilag ugyanannyi.

    Anyagiaknál elfelejtik azt is, ezeket min. 5 évig támogatja az Apple, sokan használnak még 6S-t is és valószínűleg ma is gyorsabb, használhatóbb egy 4-5 éves Huaweihez képest. A 2015-ös Huaweire milyen szoftver támogatás van? (ha félretesszük a Google-Huawei korlátozás sztorit, akkor is) Apple úgy néz ki kiadja az ios14-et a 6S-re is, a Huawei mikor élt meg öt android verziót? (ez alapján 2016-os Samsung Galaxy S7 is megállt Android 8-nál 2017-ben) Mennyi a Huawei használt piaci értéke? iphone-t eladni aprón mindig könnyebb.

    Így csak nézőpont kérdése, nekem Huaweire nincs pénzem. ;]

  • Noukoum

    veterán

    válasz sohajda90 #32 üzenetére

    Csak hogy a presztízs nem csak a vételártól függ. Mit gondolsz miért menő manapság Magyarhonban egy 15éves használt bmw? A vételár miatt? nem.

    Ja hogy szerinted nem menő? Hát nem belőled áll az ország.
    Pontosan ez a baj az írásoddal, gyönyörű elmélet a gyakorlat meg teljesen mást mutat.
    Az ökoszisztémán meg nagyon nevettem , mikor a többség azt se tudja mi az. Insta facebook mianyám kell, nem az ökoszisztéma. Ne magadból indulj ki. Van olyan aki amiatt veszi ez nyilvánvaló.

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • tybsen

    addikt

    válasz sohajda90 #32 üzenetére

    Folyton ez az ökoszisztema - valaki elmagyarazna, hogy ezen konkretan mit lehet erteni?

    Nekem volt (van masodtelefonkent) iphone-om, de pl. ipad-ot eladtam es inkabb androidos 16:9 keparanyu tablet van ami alkalmasabb a filmnezesre illetve chromebook.

    Amikor ipad+iphone volt, nem tapasztaltam semmit az "ökoszisztema"-bol, vagy csak lehet, hogy valamit nem allitottam be.

    Nalam a google hasznalataval ugyanugy megvan az okoszisztema (iphone-ipad-on is annak idejen), google fenykepek, google drive, kapcsolatok, gmail, nevjegyek Sot jelenleg pl. a chromebook-omhoz nem kell jelszo sem a feloldashoz, ha a kozelben van az androidos telefonom, mert automatikusan fel lehet oldani vele. Google chrome szinkronizacioval pedig amit peldaul chromebook-on csinaltam/kerestem, az ugyanugy megvan az osszes keszuleken, ahol a chrome-ban be vagyok jelentkezve.

    Az okosziszteman az icloud ertendo meg a safari szinkronizalasa? Vagy mit kell ezen erteni pontosan? Apple shop-ban is kertem, hogy magyarazza el valaki, mert szamomra erthetetlen ez az oriasi elony amit meg kellene tapasztalnom, de nem tudtak (kulfold), hogy mire gondolok ezalatt, amit mindig mindenki hangoztat, hogy milyen jol mukodik minden egyutt es milyen jo ez az okoszisztema. :F

    (Ettol fuggetlenul jobban szeretem az ios minoseget es akadasmentes, gordulekeny mukodeset - de jelenleg androidot hasznalok a problemaival egyutt mert van nehany olyan elonye ami jelenleg jobban megfelel - tehat teljesen nyitott vagyok minden rendszerre es nem vagyok elfogult)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák