Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz Bici #4 üzenetére

    Ott kezdődik, hogy az Intelnek izraeli fejlesztőbázisa (is) van. Tehát az Intelnek jelentős izraeli támogatása van, és mint tudjuk, a zsidók és arabok nem kedvelik egymást. Nagyon nem...

    Én ezt az egész Intel hepciáskodást újabb pénzszerzési lehetőségnek látom az Intel oldalán: sarcoljunk meg mindenkit, akit csak lehet!

    Ha jövőre lejár az AMD licensze, akkor a kereszt-licensz szerződések is megszűnnek (gondolom én), azaz az Intel nem lesz jogosult az AMD szellemi tulajdonát felhasználni. Nem tudom, hogy jelenleg ez milyen szintű alkalmazást jelent az Intelnél? :F

    Amennyiben az AMD soha többet nem kapja meg az x86 licenszét, onnantól kezdve mit tud tenni? Új architektúrát tervez? Vagy a Transmeta-féle code morphing technológiával megőrizheti x86-kompatibilitását?

    Az AMD kiesésével csak a VIA marad x86-kompatibilis gyártó, ami még talán elég ahhoz, hogy az Intelhez ne nyúljon a Versenyhivatal, bár ha ez piaci részesedéshez is kötve van, akkor nehéz időkkel nézne szembe az Intel.

    [ Szerkesztve ]

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák