Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZCoyote

    őstag

    válasz ]Phobos[ #17 üzenetére

    Ahogy a mondás is tartja: Attól hogy valaki paranoiás még nem biztos hogy nem is üldözik :DDD

    Romani ite domum.

  • válasz ]Phobos[ #17 üzenetére

    Épp a minap voltam orvosin, közben pedig szeretem olvasgatni az elborzasztó plakátokat :) Egyiken az állt, hogy évente az USA-ban 110ezren halnak meg hugyhólyag-rák miatt (amit 85%ban a cigaretta okoz). Érdekes, a cigit nem akarják betiltani, de az infulenzabiznisz dübörög a pár száz halottjával. Na de mindegy is ez.
    A Zemberiség történelme folyamán sok embert lehülyéztek, kibeleztek->elégettek->börtönbe/diliházba zártak, csak azért mert igazuk volt. Ezt pár ember tudta, de a népet megetették valami sz.rral, így hősünk átalakult egy szobában vegetáló zombivá, vagy éppen a kor szellemének megfelelő hústömeggé. Legjobban úgy lehet elrejteni valamit, ha mindenki látja, mert akkor senki nem törődik vele :) Eljön az idő, amikor kötelező lesz a chip, mint ma a bárányhimlő elleni védőoltás. Szép új világ, én úúúúgy várlak...

    Érdekes amúgy ez a cikk. Kifejlesztenek egy csipet valami sablon/általánosítás alapján. Akinél nem működik azzal mi lesz? Műtét? Mert a csip előnyhöz juttat, álláshirdetésben "csipesek előnyben" fog szerepelni... Jujujj, abbahagyom, mert megint elmegy az agyam :D

    A néphülyítés pedig már elkezdődött a 2. Öbölháborúval, ahol szegény agyhalott, de még élő, futkározó katonákon tesztelik a rendszert :)
    Tiszta állatkert... Orwell rulez.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák