Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz Béééla #77 üzenetére

    Mi az a "nem szakszerű keverés"? Ez olyan, mint a "mennyire random". Ja értem, az a keverés szakszerű, ami jó lapokat ad neked, az összes többi csalás...

    Beszélj olyan játékosokkal, akik nem hobbi szinten csinálják az online pókert, hanem tanulnak, fejlődnek, és hosszútávon nyernek is. Érdekes, ők nem tartják csalásnak akkor sem, ha hetekig, vagy hónapokig "nem jön a lap", de ez nagyon laikus hozzáállás, mert azon a szinten nem csak abból játszol, amit kaptál, hanem stratégiai szerepe van akár a blöffnek is, de nagyon sok tényező van (statisztika), ebbe ne menjünk bele, mert így is eltértünk a tárgytól.

    Én azért nem vagyok hiteles alany, mert hobbiként tekintettem a játékra, most már sajnos arra sincs időm. És igen, az elején, amikor láttam pár pókeres filmet, akkor azt hittem, hú de nagy játékos vagyok. Aztán persze buktam, és akkor én is azon gondolkodtam, lehet, hogy csalás az egész.

    Aztán elkezdtem tanulni, és hamar megváltozott a véleményem. Érdekes.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák