Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz shabbarulez #33 üzenetére

    Vedd már észre magad! Az egész topikban te írtad le előszor az AMD és Intel szót. :U

    Azt pedig esetleg megkérdezhetem hogy miért nem IBM-től származó infókat linkeltél? Ja hogy az már meghaladja a gigantikus infótárad kapacitását...ahha értem. Nyomjad csak ONban a baromságaidat mindenhova, ezzel csak saját magadat járatod le, de ezt tőled már megszokhattuk. Valamivel bizonyítani kell hogy te is itt vagy ezen a fórumon mivel én téged hardveres probléma megoldásában vagy estleg valaki/valakik tanácsokkal való megsegítésében részt venni még nem láttalak. Csak nyomod a rizsát bele a vakvilágba bármiféle gyakorlati tapasztalat nélkül. Persze ha neked az okoz örömet hogy saját hülyeségedet ilyen nyíltan reklámozod újra és újra akkor én azt mondom: hajrá.

    Az off topic kapcsolót pedig az OK gomb mellett találod. Nincs mit.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • dezz

    nagyúr

    válasz shabbarulez #33 üzenetére

    Figyelmedbe ajánlanék egy mondatot a cikkből:
    "Az újabb mérföldkövet, a 22 nanométeres csíkszélességet viszont az IBM és a partnerei – az AMD, a Freescale, az STMicroelectronics, a Toshiba és az albanyi College of Nanoscale Science and Engineering (CNSE) – alkotta szövetség érte el először."

    Ja, és egy kérdés: az vajon miért van, hogy az Intelnek már 45nm-en be kellett vezetnie a HKMG technológiát, sőt még egyéb változtatásokat is eszközölnie kellett, miközben az AMD-nek enélkül sem jelent gondot a szivárgó áram? (Lásd Deneb fogyasztási adatok.)

    Meg van egy olyan dolog is, hogy a kultúrált viselkedés íratlan és írott szabályai. Pl. nem hergeljük feleslegesen a másik oldal szimpatizásait egy hozzájuk közelebb álló topikban (internetes szabály), meg ugye van az a mondás, hogy valamit ne csináljunk mások partyján (általános szabály).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák