Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz zseko #29 üzenetére

    Ez a 960x540, mint maximum, nem tudom hogy jött össze. Adaptív stream lévén van abban több is, csak együtt kell állniuk a feltételeknek. Nem védeni akarom, de nem az a max. felbontása. A felsoroltak a fejlesztés igénytelenségének problémái és agyrohasztók - gyanítom tv-s appra vonatkoznak a leírtak - de az egész csapnivalósága erős kijelentés. Több lehetőséged is van elérni az HBO-t, nem kell leragadni kizárólagossá tett appnál vagy platformnál. Itt bukik ki, hogy miről szól az előfizető számára: őt szolgálják ki a pénzéért a lehetetlenségbe hajlóan túltolt kulcsrakészséggel, ne adj isten a tartalom érdekli. Nyilván elvárható egy valamirevaló működés és külcsíny a kellemes böngészéshez, a nézendő kiválasztásához, de személy szerint én nem ezen a ponton akadnék el, ha egyszer van kedvemre való tartalom, főleg, ha csak ott elérhető. Nemmainstream-nonblockbuster tartalmak terén jó a Max, megkockáztatom, hogy a legjobb és akkor saját gyártású dokujait nem is említettem. Arányaiban a legtöbb, agyhalálon felülre pozicionált igényt az HBO elégíti ki. Netflixen is akad pár finom falat, de ár/érték arányban és a tengernyi szemét mellett inkább elfelejti az ember, ezen falatok egy része meg a virágboltból is lejön. Ezért kell emberi árat belőni és nem kiszúrni akarni az ember szemét szeméttel, bár ez a többségnek pont megfelel, mint látjuk.

    (#66) borg25, jókat írsz, tkp. ugyanerre gondoltam az epizódok közötti szünettartás alatt. Az emlékezés intézménye is tud csalókába átfordulni, ugyanis szépít. Aki menekülő típus, az meg ennek a szépítésnek teszi áldozatául saját magát igen könnyen. A kreatív/alkotó ént nyomja el a nem opcionális, kötelező kiszolgálás, ami egyben kiszolgáltatottság. Idő juthat mindenre, csak a prioritás mutat másfele, a köznyelv ezt meg az idővel magyarázza (ami persze oltári nagy bullshit, saját maga felé elsősorban, de a másokat való megtévesztés önigazolási céllal is ugyanúgy játszik). A bicikli nem jó példa, mert fél perc alatt újraaktiválod a tudást. A kérdés inkább az, hogy lesz-e igényed újra "biciklizni" valaha is. Egyik lufi követi a másikat, persze nem szabad látni a lufi mivoltukat, akkor nem perkálnál a légüres térért.

    [ Szerkesztve ]

  • totron

    addikt

    válasz kilua #78 üzenetére

    A nagy slágerekkel sosem volt ez másként: számos helyen megtalálható, fürtökben csüng a fejed fölött. De azt hiszem nem ez az, amiről itt most szó van.

    (#80) borg25, utorrent 2.2.1 Az volt a legjobb, kicsi, és nincs benne semmi, még reklám se
    Több szabályzatban is látom, hogy engedélyezett, szóval nem is kell a múltidő, lehet csapatni vele.

Új hozzászólás Aktív témák