Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz khalox #23 üzenetére

    elég közelről érint engem is ez a dolog mert egy 80 oldalas info magazint kell csinálnom, és a rengeteg stock mellett a neten is kell keresgélnem, és a google "free for reuse" beállításával kell olyan képeket találnom amik jók is ...

    " ... Aha... na most akkor azt képzeld, hogy van az a fészbuk nevű xar, amire boldog boldogtalan feltölt mindenféle képet, és magasról [nem gondol] arra, hogy kié a szerzői jog. ... "
    mert nem tudják h van ilyen .. ezért írtam, hogy a webmesternek rá kellett volna kérdeznie, hogy ésazaképhonnan van ... mert az ő szakmája olyan, hogy elvárható az ilyen fokú tájékozottság .... márminthogy a képek nagy részét szerzői jog védi .... és ha olyan kerül ki amit védenek, akkor baj lehet ... és lett is ...

    ... én is pont ezért keresek képeket úgy ahogy, nehogy per legyen belőle ... de az átlagember ezt honnan tudná?

    túl sok szarral kell már így is foglalkozni hála az internet ilyen jellegű elterjedésének .... gdpr .... régen minden jobb-egyszerűbb volt ... nem voltak ilyen fostoskodások ...

    (#25) vicze1:
    szerintem khalox arra gondolt, amikor valaki talál a neten egy képet, és feltolja a falára ...

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák