Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz lo_jo #9 üzenetére

    Nekem van sok USB C eszközöm de nálam még nem sikerült előidéznem amit írsz. Arról nem beszélve hogy az apple is átállt USB C-re. A Macbook air-m is USB C-s.
    A másik, hogy az apple elég nagy görény mert nyilván mi lesz otthon USB C tóltőfej vagy sima USB. Csak meg kell venni, mert a kábelt miért nem tudom megválasztani milyen legyen? Vagy adjon mindkettőt ha már.
    Amúgy a ligthingt csati másik fele is USB C szóval a biztonság ott ugrott.

    Igaza van az EUnak.nekem van Iphonom Macbook Airem is de húzzon az apple a jó anyjába ezzel az üzletpolitikával.

    Gyakorlatilag a kicseszésen felül senki nem mond értelmes magyarázatot az apple "egyediségére".

    Még ezzel sem lenne baj, ha nem lenne pofájuk ennyit elkérni az kiegészítőként.

    Az kevés, hogy ha majmod van akkor legyen banánra is pénzed. De azért ehhez kell a pofa.

    Előbb kellett volna helyre rakni az Apple-t.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz nuke7 #58 üzenetére

    Tehát ha nekem az előző kettő telefonom USB Cs tóltővel rendelkezett, és csak azért kell vennem töltő fejét mert az apple kifejezetten USB C S töltő fej oldali kábelt ad akkor az szerinted nem szemet? Mert a sima USb töltő hegyekben van csak a rühes apple miatt kell.vennem egy toltőfejet az szerinted nem lesz felesleges vétel. Miközben amúgy sincs usb és Cs töltő van a legtöbb helyen?

    Ja ez tényleg nagy kamu.

    És persze ha legalább kell még egy kábel ami sima usb lighting akkor azt meg kell venni mert az apple mi a jó anyjáért nem ad lehetőséget arra, hogy én válasszák kábelt vagy ad hagyományos usb kábelt ami sokkal nagyobb eséllyel van otthon.

    Következtetés az rühes apple miatt akkor is kell venni kábelt ha nem akarok mert szerintük a lighting miatt kell venni legalább egy kábelt mert hát nehogy már kompatibilis legyen azzal amit.a világ a 90 %- használ. De cserébe elavult lassú fos is.

    Tehát szted ha van egy telóm, fejhallgatom, tabletem, notebookom akkor 4 töltöm lesz? Magyarázd már el, hogy miért lenne így? Azt értem hogy apple troll országban ahol 3 eszközhöz 3 fajta kábel kell ott ez alap.

    Elgurult a gyógyszer?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák