Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92253184

    törölt tag

    válasz sad_Vamp #63 üzenetére

    "pont olyan hülye benyögés volt mint usque az egész hozzászólásod."

    Tehát a válasz, hogy nem tudsz rámutatni. Mivel nincs érved ezért agresszívan vissza támadsz. Rendben.

    "rendőrös példa nettó hülyeség.... ha rendőrökkel akarsz példálózni, akkor pl. sokkal jobb lenne az, hogy miért is van pl. az hogy a rendőr csak engedéllyel végezhet házkutatást (szerencsére)."

    Viszont az adott példában a jogköreit kibővíti a törvény. Ezzel pedig korlátozza a magánszemélyek jogait a tulajdonuk fölött. Mivel a törvény felismeri, hogy ez egy egyedi eset, ahol ez indokolt.
    Egyszerűen, a rendőr be fog meni házkutatási nélkül és szét fog választani titeket. Mert ezzel életet menthet.
    Vagyis pontos analógia. ;)

    "nem azért tévedsz mert én nekem vannak "téveszméim" hanem mert azt amit felvázoltam számba sem vetted, és sci-fi-nek tartod. Miközben vannak példák (szivárgások ugye)."

    Nem mondtam, hogy téveszméid vannak. Azt mondtam, hogy a képed rendkívül elrugaszkodott attól a valóságtól, amiben én élek.
    Felénk nem szoktak emberek eltűnni és az ellehetlenítés sem túl gyakori. Ráadásul, ha megtörténik nem szokott titokban maradni.

    "De kérdem máshogy: szerinted van korrupció a magyar rendőrségnél, vagy a magyar hivatalokban? Orvosoknak sem adtál még sose parasztszolvenciát ugye? Ha ilyen embereket képesek vagyunk korruptnak tartani, mitől lennének jobbak vamalmi yankee 3betűnél dolgozók? Mert amerika szent? (és a titkos szolgálatoknál vannak a legjobb, legkarakánabb csávók.... épp ezért kell titkos szolgálatnak hívni és titkolni ... oh wait?!)
    A videót neked is ajánlom!"

    Nem, soha nem adtam pénzt se rendőrnek, se orvosnak. Értem, hogy szerinted valaki vagy gyűlöli, vagy szereti Amerikát. Nincs érzelmi állapotom országokkal kapcsolatban. Na jó, Magyarországot kedvelem, de ez még belefér. :) Ezeknél a szervezeteknél emberek dolgoznak, ezt persze rajtatok kívül senki nem vette észre. Mivel ezt mindenki más is tudja a rendszert ennek megfelelően hozzák létre. Kicsit olyan ez, mint amikor egy hardware vagy egy software kapcsán mindenki leírja az össze olyan problémát, ami mindenki számára nyilvánvaló. Mindezt úgy találja, mint hatalmas felfedezést. Teljesen magabiztosan állítva, hogy erre a szakemberek nem gondoltak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák