Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Polllen #33 üzenetére

    Általánosságban értettem, nem kifejezetten Simba86 kollégára gondoltam :) Egyébként azt kicsit sajnálom hogy egy részben politikai vonatkozású cikknél ne lehessen politikai vonatkozású hozzászólást írni, mert vagy a moderátorok nézik rossz szemmel vagy lebunkózzák, seggnyalónak titulálják az embert. Mindegy is, mint vidéki ember ezt is elfogadom, meghagyom ezeket oda ahová igazából valóak, csak ugye azokon a helyeken sem lehet értelmesen politikáról beszélgetni senkivel, mert az alpáriasság mindenek felett. Felőlem egyébként támogathatják az e-sportot, keleten már stadionokat is építenek (mondjuk azok itt is épülnek :D ), de én inkább kimegyek egy valódi sporteseményre minthogy azt nézzem ki hogyan lövöldözik egy számítógép mellett. Olvasva a külföldi sajtókat komoly pénzeket tolnak bele már ebbe, de vajon itthon is kitörő örömmel fogadná a többség ha milliárdok mennének el erre? Vajon mit szólnának ehhez azok az emberek akik létminimum alatt élnek és azt sem tudják mi fán terem az e-sport? Először legyen egy egész országra kiterjedő autópálya hálózat, tegyék rendbe mindenhol az utakat (sok helyen szerencsére ez már megvalósult, de bőven lenne még hol), az mindennél fontosabb lenne, ráadásul pénzt is hozna, munkahelyeket teremthetne, nem véletlenül csináltatták meg nálunk is egy település felé gyorsan azt az útszakaszt még 2008 - ban amerre hozták a befektetőket, ha esőben egy földúton kell megközelíteni egy leendő befektetés helyét elmegy a kedve a befektetőnek is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák