Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincenzo001

    csendes tag

    Köszi a hozzászólásokat!

    Anyukám akkori rosszalló véleménye miatt áltam le a bulizással és a társasági élettel. Ha visszagondolok igaza volt, mert egy 15 éves (rosszul irtam mivel inkább 15 voltam már akkor mint 14 de ez mind1) még ne piáljon/cigizzen kéthetente. Az a baj, hogy emiatt lelkiismeret furdalásom lett. Ez is az oka annak, hogy teljesen elszigeteltem magam a társasági élettől. Anyum aztén később bíztatott, hogy menjek, de nem akartam egyszerűen megszoktam ezt az állapotot és féltem, hogy megint szemrehányást tenne, ha megérzi. Azóta teljesen más ember lettem szinte mindenben az ellentéte annak amilyen voltam akkoriban. Félreértés ne essék, elégedett vagyok az életemmel így teljesen gyökeresen megváltoztatni nem akarom csupán változtatni néhány dolgon.

    A probléma az, hogy amikor még jobb formában voltam akkor sem mertem egy lányhoz józanul közeledni. Mindig kellet egy kis "bátorító". Tudom, hogy a gericferdülésem nem olyan súlyos gond és hoyg ettől másnak sokkal nagyobb gondjai vannak. Viszont ez sajnos meghatározza a külsőmet. Nem hinném, hogy a csajok nagy része egy púpos hátú beszari alakra vágyna így inkább nem is próbálkozom náluk mivel úgy is elutasítás lenen a dologból. Ráadásul a mai lányok többségének a külső a lényeg és az értelmi szinttel nem foglalkoznak.

    Gondoltam, hogy másnak is vannak/voltak ilyen problémái, de nem hinném, hogy ilyen sokáig tartana ez mindenkinél.

Új hozzászólás Aktív témák